1 800 123 4567

LECZYMY DZIECI

 

LECZYMY DENTOFOBIĘ

 

PROFILAKTYKA I ESTETYKA

 

ENDODENCJA I PROTETYKA

 

O nas

 Z przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzin i zapoznania się z ofertą gabinetów STOMATOLOGIA-BRYNÓW.PL.

Gabinety do których zapraszamy to efekt marzeń o pracy w warunkach jak najbardziej komfortowych dla Pacjenta, co tym samym czyni pracę stomatologa łatwiejszą i skuteczniejszą. Stąd nacisk na profesjonalne i nowoczesne materiały i urządzenia.        

Nowoczesna radiowizjografia, komputerowe znieczulanie bezbolesna metodą WAND, ozonoterapia, sedacja gazem rozweselającym, szkła powiększające ZEISSA, silnik endodontyczny i endodoncja ultradźwiękowa, mikroskop endodontyczny, piaskarka abrazyjna, laser do periodontologii, wybielania, chirurgii i endodoncji, wypełnianie kanałów ciekłą gutaperką oraz implantoprotetyka to nasze oręże.

Same jednak urządzenia nie wyleczą Państwa zębów. Niezbędna jest również potrzeba fachowości, odbytych szkoleń i kursów, wyczucia, tzn. ręki oraz po prostu praktyki w zawodzie.

Mamy przyjemność pracować z kadrą dentystów,  przyjaciół od czasów studiów, których znamy i cenimy za fachowość, charakter i ciągłe samodoskonalenie zawodowe. Mamy wieloletnią już praktykę w zawodzie, doskonałe kwalifikacje, ale też zapał wciąż jeszcze młodego lekarza i nierutynowe podejście.

Jesteśmy pasjonatami swojego zawodu i mamy to szczęście pracować razem na najlepszym światowym sprzęcie.

 

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 oraz art. 15 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej RODO − informujemy, że...Więcej,..